Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı

Yarıyıl Sonu Sınav Takvimi

 

Saat

02.01.2018

Salı

03.01.2018

Çarşamba

04.01.2018

Perşembe

05.01.2018

Cuma

1. Sınıf

10:00

 

INF103

(D8)

INF101

(D8)

 

12:00

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

Saat

08.01.2018

Pazartesi

09.01.2018

Salı

10.01.2018

Çarşamba

11.01.2018

Perşembe

12.01.2018

Cuma

1. Sınıf

10:00

MAT103

(D4-D5-D6-D8)

TUR001

(D0-D2-D3-D4-D5-D6-D8)

 

 

ETE101

(D5)

12:00

 

 

ENG101

(D2-D3 - Yasemin Aksoyalp)/

(D4-D8 - Seyed Ali Rezvani Kalajahi)

 

 

14:00

 

DEU121

(D4-D5-D6)

 

 

 

 

Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı

Bütünleme Sınav Programı

 

 

 

Saat

22.01.2018 Pazartesi

23.01.2018

Salı

24.01.2018 Çarşamba

25.01.2018 Perşembe

26.01.2018

Cuma

1. Sınıf

10:00

INF103

DEU121

 

 

ETE101

12:30

 

 

 

TUR001

 

14:00

MAT103

INF101

 

 

 

14:45

 

 

ENG101

 

 

 
 

Code (Kod)

Modulname (Dersin adı)

AIT001

Atatürks Grundsätze und Revolutionsgeschichte I (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I)

DEU121

Technisches Deutsch I (Teknik Almanca I)

ENG001

Englisch I (İngilizce I)

ENG101

Englisch I (İngilizce I)

ENG341

Technisches Englisch I (Teknik İngilizce I)

ETE101

Digitaldesign (Sayısal Tasarım)

ETE201

Elektrische Netzwerke I (Elektrik Devreleri I)

ETE301

Analogelektronik (Analog Elektronik)

ETE303

Signale und Systeme (Sinyaller ve Sistemler)

HUK915

Arbeitsrecht (İş Hukuku)

INF101

Einführung in die Informatik und Programmierung (Bilgisayar Bilimine ve Programlamaya Giriş)

INF103

Logik für Informatiker (Mantık)

INF203

Algorithmen und Datenstrukturen I (Algoritmalar ve Veri Yapıları I)

ISG001

Arbeitsgesundheit und -sicherheit I (İş Sağlığı ve Güvenliği I)

MAT103

Analysis I (Analiz I)

MAT201

Differentialgleichungen (Diferansiyel Denklemler) 

MEC107

Konstruktionslehre I: Technisches Zeichnen und CAD 

(Tasarım Teknikleri I: Teknik Çizim ve Bilgisayar Destekli Tasarım)

MEC109

Statik (Statik)

MEC112

Festigkeitslehre (Mukavemet)

MEC203

Konstruktionslehre II: Konstruktion mechanischer Bauelemente

 (Tasarım Teknikleri II: Mekanik Parça Tasarımı)

MEC207

Werkstofftechnik (Malzeme Teknolojisi)

MEC209

Kinematik und Dynamik (Kinematik ve Dinamik)

MEC405

Bildgestützte Automatisierung I (Görüntü Tabanlı Otomasyon I)

MEC411

Industrielle Robotik I (Endüstriyel Robotik I)

PHY103

Moderne Physik (Modern Fizik)

TUR001

Türkisch I (Türkçe I)

WIN101

Allgemeine Betriebswirtschaftslehre (Genel İşletme)

WIN201

Marketing (Pazarlama)

WIN301

Operations Research (Yöneylem Araştırması)

WIN303

Qualitätsmanagement (Kalite Yönetimi)

WIN305

Datenbanksysteme und industrielle Informationstechnik

(Veri Bankası Sistemleri ve Endüstriyel Enformasyon Teknolojileri)

WIN307

Investitionsrechnung und Finanzierung (Yatırım Hesaplama ve Finansman)

Tablo 1: TAÜ Mühendislik Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ders kodları ve isimleri


Bu sayfa 9-1-2018 16:24 tarihinde güncellendi.