Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği Bölümü

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı

Ara Sınav Programı

 

 

Saat

07.04.2018 Cumartesi

09.04.2018

Pazartesi

10.04.2018

Salı

11.04.2018

Çarşamba

12.04.2018

Perşembe

1. Sınıf

09:00

 

 

TUR002

(WiIng:

D5-D6-D8)

 

 

12:00

 

 

DEU118

(D0)

 

 

14:00

MAT108

(D0-D6-D8)

 

 

MEC112

(D5-D6-D8)

 

15:00

 

VWL182

(İİBF binası:

D8-D9-D23-D24)

ENG102

(Yasemin Aksoyalp:

D6-D8),

(Seyed Ali Rezvani Kalajahi: D0)

 

 

2. Sınıf

09:00

 

 

TUR002

(WiIng:

D5-D6-D8)

 

MAT204

(09:00–14:00)

(D6)

10:00

 

MEC108

(D1-D2)

 

WIN204

(D5)

15:00

 

 

ENG002

(Seyed Ali Rezvani Kalajahi: D0)

 

 

 

 

 

Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği Bölümü

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı

Ara Sınav Programı

 

 

Saat

13.04.2018

Cuma

14.04.2018

Cumartesi

16.04.2018

Pazartesi

17.04.2018

Salı

18.04.2018

Çarşamba

1. Sınıf

14:00

 

MAT106

(D0-D1-D2-

D5-D6-D8)

 

 

 

2. Sınıf

10:00

ING202

(D0)

 

 

 

WIN202

(08:30–16:20)

(D8)

14:00

AIT002

(D0-D1)

MAT106

(D0-D1-D2-

D5-D6-D8)

 

 

 

 

 

 

Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği Bölümü

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı

Ara Sınav Programı

 

 

Saat

07.04.2018 Cumartesi

09.04.2018

Pazartesi

10.04.2018

Salı

11.04.2018

Çarşamba

12.04.2018

Perşembe

3. Sınıf

09:00

 

 

TUR002

(WiIng:

D5-D6-D8)

 

 

11:00

 

HUK916

(D23-D24)

 

 

 

14:00

 

ENG342

(D3-D6)

 

 

 

 

 

 

Saat

13.04.2018

Cuma

14.04.2018

Cumartesi

16.04.2018

Pazartesi

17.04.2018

Salı

18.04.2018

Çarşamba

3. Sınıf

11:30

 

 

WIN304

(D4)

 

 

14:30

MEC208

(D4)

 

 

WIN306

(D1)

 

 
 

Kod

Dersin adı

 

Kod

Dersin adı

AIT002

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

 

MAT302

Numerik Matematik

DEU118

İşletme Almancası

 

MEC108

Termodinamik I

DEU122

Teknik Almanca II

 

MEC112

Mukavemet

ENG002

İngilizce 2

 

MEC202

Mekanik III: Kinematik ve Dinamik

ENG102

İngilizce II

 

MEC206

Proje I: Mekatronik Projesi

ENG342

Teknik İngilizce II

 

MEC208

Ölçüm Teknikleri

ETE102

Elektrotekniğin Temelleri

 

MEC308

Endüstriyel Robotik I

ETE202

Elektrik Devreleri II

 

MEC312

Üretim Teknolojisi

ETE304

Kontrol Tekniğinin Temelleri

 

MEC403

Proje II: Endüstri Projesi

HUK916

Ticaret Hukuku

 

MEC406

Görüntü Tabanlı Otomasyon II

INF104

Özdevinirler ve Biçimsel Diller

 

TUR002

Türkçe II

INF106

Bilgisayar Organizasyonu

 

VWL182

İktisada Giriş

ING202

Proje Yönetimi

 

WIN202

Proje I: Yenilik ve Teknoloji Yönetimi Projesi

ISG002

İş Sağlığı ve Güvenliği II

 

WIN204

Muhasebe ve Bilanço

MAT106

Lineer Cebir

 

WIN304

Lojistik Teknolojileri ve Yönetimi

MAT108

Analiz II

 

WIN306

Üretim ve Lojistik için Enformasyon Sistemleri

MAT204

Matematik IV: Veri Analizinin İstatistiksel Yöntemleri

 

WIN410

Ergonomi: Metod-Zaman Ölçümü ve İş Bilimi

Tablo 1: TAÜ Mühendislik Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı ders kodları ve isimleri

 

Bu sayfa 9-4-2018 7:33 tarihinde güncellendi.